Konkurs o Nagrodę ABB

Konkurs o Nagrodę ABB

ABB co roku organizuje konkurs dla studentów, dzięki którym młodzi i zdolni inżynierowie oraz naukowcy mają możliwość zaprezentowania własnej wiedzy, pomysłów czy innowacyjnych rozwiązań. Konkurs obejmuje obronione prace magisterskie, inżynierskie oraz doktorskie, napisane w języku polskim lub angielskim. Nagrody przyznane będą za opracowanie indywidualne lub zbiorowe. W Konkursie przewidziano następujące nagrody: nagroda Główna 30 000 PLN, 2 wyróżnienia po 15 000 PLN.

Udział w konkursie to szansa na bliższe poznanie ABB i zakresu naszej działalności oraz kontakt z ekspertami pracującymi w naszej firmie. Oprócz tego, to również szansa na nagrody pieniężne ufundowane dla najlepszych uczestników konkursu oraz szansa na zdobycie stażu czy rozpoczęcie współpracy z ABB. Konkurs ma formułę otwartą i wszystkie zainteresowane osoby mogą się do niego zgłosić.

Organizatorem konkursu jest Korporacyjne Centrum Technologiczne ABB i dotyczy najlepszej pracy inżynierskiej, magisterskiej oraz doktorskiej z obszarów elektroenergetyki, automatyki, nanotechnologii czy informatyki.

SZCZEGÓŁY