Perspektywy Women in Tech Summit!

Summit to jak zawsze pakiet inspiracji i merytoryki najwyższej jakości - 2 dni pełne najlepszego kontentu i spotkań. Ponad 50 wystąpień mówców z całego świata poruszających najważniejsze aspekty branży: rozwój technologii wobec zagrożeń klimatycznych, bezpieczeństwo danych, ale także technologie w edukacji oraz technologie w kontekście globalnych kryzysów.A także 30 tech-talków, 60 warsztatów technologicznych i soft-skillowych, ponad 200 sesji mentoringowych i tematyczny networking!
Dla studentek i studentów kierunków technicznych i ścisłych przygotowaliśmy program grantowy. Na wirtualnej konferencji będzie możliwość spotkania przyszłych pracodawców, porozmawiania na ich wirtualnych stoiskach a także wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych!

SZCZEGÓŁY