Opłaty w nowym systemie USOSWeb

Szanowni Studenci

Uprzejmie informujemy że od dnia 01.09.2015 wszelkie płatności związane z opłatami za studia są realizowane na indywidualne konta studenta.

Prosimy o logowanie się do systemu USOS Web.

Wszyscy studenci rozpoczynający studia w roku akademickim 2015/2016

będą obsługiwani w systemie  informatycznym USOS

Wydział będzie również sukcesywnie wdrażał nowy system dla studentów kontynuujących  studia

– o czym będziemy informować w stosownych komunikatach

Bieżąca rejestracja dla osób kontynuujących studia zostanie przeprowadzona  systemie DeanEx

Prosimy również o dokonywanie wpłat za legitymację studencką

w wysokości 17 zł na indywidualne konta bankowe.

W celu poznania numeru konta musicie Państwo załogować się w systemie USOS Webpierwsza rejestracja zgodnie z instrukcją.

Opłaty za legitymację należy dokonać najpóźniej do dnia 30.09.2015

Uprzejmie Informujemy że Władze Wydziału podjęły decyzję, dotyczącą zaniechania ewidencjonowania osiągnięć studenta w tradycyjnym indeksie – tym samym nowo przyjęci studenci Wydziału Mechatroniki od roku akademickiego 2015/2016 nie ponoszą opłat za wydanie tego dokumentu.