Publiczna prezentacja opisu założeń projektu informatycznego pn. "Cyfrowe udostępnianie zasobów nauki na rzecz bezpieczeństwa - mechatronika".

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zapraszają na publiczną prezentację opisu założeń projektu informatycznegopn. "Cyfrowe udostępnianie zasobów nauki na rzecz bezpieczeństwa - mechatronika".

Prezentacja będzie miała miejsce w dniu 8 listopada 2017 r. w godzinach 09:00-11:00 w Szkole Głównej Służby Pożarniczej (ul. J. Słowackiego 52/54, Warszawa, obiekt 01, budynek E, II piętro, Świetlica).

Osoby zainteresowane udziałem są proszone o wysłanie informacji ze zgłoszeniem swojej obecności na adres: .