Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2016

Nadchodzi jedna z najlepszych imprez studenckich w Polsce! Juwenalia Politechniki Warszawskiej odbędą się już 13 i 14 maja na Stadionie Syrenki.

Piątek 13.05
  • 17:00 - Atom Heart
  • 17:45 - Poparzeni Kawą Trzy
  • 19:00 - Luxtorpeda
  • 20:45 - O.S.T.R.
  • 22:30 - Wilki

Sobota 14.05
  • 17:20 - Glass Ballerina
  • 18:05 - Farben Lehre
  • 19:20 - Lao Che
  • 21:05 - Dawid Podsiadło
  • 22:30 - T.Love

Dni Studenta Politechniki Warszawskiej to nie tylko koncerty na Stadionie Syrenki. Organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę również przed głównym wydarzeniem. Uczestnicy będą mogli spróbować tydzień wcześniej swoich sił w Grze Miejskiej, odwiedzić Strefę Mediów, zagrać w Beer Ponga czy pobawić się na afterparty w Stodole. Ponadto w sobotę „Syrenka” przywita członków Wielkiej Parady Studenckiej, ponieważ to tam znajduje się meta przemarszu. Relację live z wydarzenia transmitować będzie Studencka Telewizja Internetowa TVPW.

Rok temu zabawa była przednia, a historia pokazuje, że studentom nie przeszkadzają nawet najgorsze warunki pogodowe. Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej interesująco!

Wstęp darmowy i tylko dla osób pełnoletnich. Otwarcie bram o 16:30.

Projekt dotowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa, zaś głównym sponsorem jest Żywiec.

Śledźcie Juwenalia PW w mediach społecznościowych: