Piknik edukacyjny PW "Od Mikro do Makro"

w dniach 13-14 maja 2016 roku na terenie Kampusu Centralnego Politechniki Warszawskiej odbędzie się Piknik edukacyjny "Od Mikro do Makro".

Organizatorem wydarzenia jest Biuro ds. Promocji i Informacji PW.

Pierwszy dzień obfitował będzie w różnorodne wykłady dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z 4 bloków tematycznych: matematyka, fizyka, chemia, informatyka. Podczas drugiego dnia zapraszamy wszystkich do tzw. miasteczka piknikowego, gdzie zaprezentują się przede wszystkim studenci z kół naukowych PW.

Wszystkie atrakcje kierujemy głównie do dzieci, młodzieży ze szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, ich rodziców, studentów oraz osób starszych. Dla każdej grupy wiekowej w programie przewidziane są ciekawe atrakcje: dla najmłodszych zabawy w ramach „naukowego placu zabaw”, dla starszych szereg interesujących wykładów oraz interaktywnych pokazów organizowanych przez koła naukowe.

Link do strony internetowej Pikniku

Link do wydarzenia na portalu Facebook