Zgłoszenia do programu EET organizowanego w ramach Erasmus +

Studenci 1 i 2 semestru studiów II stopnia - magisterskich zapraszamy do składania aplikacji do Programu EET organizowanego w ramach programu Erasmus +.

Program EET - European Engineering Team jest rocznym programem projektowym w którym 16 studentów z czterech europejskich Wyższych Szkół Technicznych będzie współpracowało przy realizacji wspólnego projektu. Realizacja programu przewidziana jest na dwa semestry i można otrzymać za nią 10 pkt. ECTS. W trakcie programu zorganizowane będą cztery spotkania wyjazdowe, po jednym w każdym Uniwersytecie partnerskim oraz dodatkowo szkolenia e-learningowe wspomagające prace nad projektem. Więcej informacji można uzyskać na załączonej ulotce lub bezpośrednio u koordynatora wydziałowego - dra inż. Adama Styka.

Aplikacje zbierane są do dnia 10.03.2017 roku. Do aplikacji wystarczą trzy dokumenty:

• CV
  • list motywacyjny
  • praca dyplomowa inżynierska

Więcej informacji...

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie!