Majówka pod żaglami 2014

Klub żeglarski KŻ PW Wimpel zaprasza wszystkich wygłodniałych wilków morskich na Majówkę pod żaglami! To idealna okazja do rozpoczęcia sezonu żeglarskiego.

Majówka z Wimplem to niezapomniane 3 dni (1-3.05) spędzone w doborowym towarzystwie z dala od codziennego zgiełku miasta. Jak co roku, przez trzy dni będziemy żeglować po Zalewie Zegrzyńskim, podziwiać uroki zacisznej wyspy Euzebii oraz delektować się kojącymi odgłosami natury. Zachody słońca nad jeziorem, noce przy gwieździstym niebie, zimne piwo nad szumiącą wodą, wspaniała zabawa przy ognisku w rytmie szant - wszystko to i jeszcze więcej czeka na Was już w maju!

Jeśli macie dość pracy, uczelni, gwaru zakorkowanej Warszawy, a przy tym chcecie przeżyć wspaniałą przygodę na łonie natury, zgłaszajcie się! Przewidywany koszt to jedyne 110zł. Zapraszamy zarówno doświadczonych żeglarzy, jak i tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z żaglami.

Organizatorzy zapewniają:

• wynajem żaglówek
  • ubezpieczenie
  • grill + podstawowy prowiant
  • doborowe towarzystwo
  • dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia

GDZIE:

Zalew Zegrzyński, wyspa Euzebia

KIEDY:

1-3.05.2014r.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres .

Szczegółowych informacji udziela Klub Żeglarski Wimpel w swoim macierzystym porcie na Wydziale Mechatroniki (pok. 22), a także drogą mailową pod adresem .

Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona i z każdym dniem maleje do zera!