Praktyki Studenckie w ZIBJ

Spotkanie informacyjne dla studentów w sprawie wakacyjnych staży i praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych.

KONKURS MECHATRONIKI

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ma przyjemność ogłosić kolejna edycję Konkursu Mechatroniki Automatyki i Robotyki. Konkurs nasz skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników.

Studenci IV Semestru Studiów Stacjonarnych I stopnia WYDZIAŁU MECHATRONIKI

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu B2 odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek).

Lektoraty język angielski specjalistyczny poziom B2+

dla studentów II stopnia Wydziału Mechatroniki organizowane przez Studium Języków Obcych w semestrze letnim 2018/2019

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim

Informujemy, że zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim odbędą się drogą elektroniczną. Studenci dokonują wyboru zajęć w terminie: 7.02-16.02.2019 według  podanego harmonogramu:

Rekrutacja na studia III stopnia

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna SD ogłasza Rekrutację na studia III stopnia w języku polskim w semestrze zimowym 2018 / 2019 w następujących dyscyplinach:
  • AUTOMATYKA I ROBOTYKA
  • BIOCYBERNETYKA i INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA
  • BUDOWA I EKSPLOATACJA MASZYN

Rekrutacja na semestr letni 2018/2019

Informacja  dla kandydatów na studia II stopnia rozpoczynające się od sem. letniego roku akad. 2018/2019

Rekrutacja na studia II stopnia

Informacja  dla kandydatów na studia II stopnia na Wydziale Mechatroniki rozpoczynające się od sem. letniego roku akademickiego 2018/2019

Egzamin B2 dla studiów niestacjonarnych

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty

z języków obcych na studiach niestacjonarnych

Budżet Partycypacyjny PW

Politechnika Warszawska to nie tylko miejsce, w którym zdobywa się wykształcenie. To również centrum wspierania ambitnych i kreatywnych osób. To właśnie dla nich nasza Uczelnia uruchomiła Budżet Partycypacyjny Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+

W związku z wolnymi funduszami na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus +.

Pierwsza edycja Programu Mentoringowego na Politechnice Warszawskiej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt serdecznie zaprosić studentów

Informacja o grupach i salach dla lektoratów na studiach niestacjonarnych

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA