Events

Sep
'19

ostatni dzień roku akademickiego

Data: 30 September 2019, Monday, godz. 00:00 - godz. 23:59

Sep
'19

Rejestracja

Data: 16 September 2019, Monday, godz. 00:00 - 29 Sep, godz. 23:59

Sep
'19

termin złożenia pracy dyplomowej na studiach I stopnia

Data: 09 September 2019, Monday, godz. 00:00 - godz. 23:59

Sep
'19

egzamin uczelniany z języków obcych na poziomie B2

Data: 02 September 2019, Monday, godz. 08:00 - godz. 16:00

Sep
'19

Jesienna sesja egzaminacyjna

Data: 02 September 2019, Monday, godz. 00:00 - 15 Sep, godz. 23:59

Jul
'19

Wakacje letnie

Data: 01 July 2019, Monday, godz. 00:00 - godz. 23:59

Jun
'19

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Data: 21 June 2019, Friday, godz. 00:00 - godz. 23:59

Jun
'19

egzamin uczelniany z języków obcych na poziomie B2

Data: 15 June 2019, Saturday, godz. 08:00 - godz. 16:00

Jun
'19

ostatni dzień semestru letniego

Data: 12 June 2019, Wednesday, godz. 00:00 - godz. 23:59

Jun
'19

Letnia sesja egzaminacyjna

Data: 12 June 2019, Wednesday, godz. 00:00 - 30 Jun, godz. 23:59

May
'19

Zmiana w planie zajęć

Data: 20 May 2019, Monday, godz. 00:00 - godz. 00:00

May
'19

Juwenalia - dzień wolny od zajęć

Data: 17 May 2019, Friday, godz. 00:00 - godz. 23:59

May
'19

Godziny dziekańskie

Data: 16 May 2019, Thursday, godz. 14:00 - godz. 23:59

Jul
'18

wakacje letnie

Data: 01 July 2018, Sunday, godz. 00:00 - 2 Sep, godz. 00:00

Jun
'18

Letnia sesja egzaminacyjna

Data: 16 June 2018, Saturday, godz. 00:00 - 30 Jun, godz. 00:00