Rekrutacja na studia I i II stopnia

na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Drzwi Otwarte online

Zapraszamy na spotkanie on-line w ramach https://pw.edu.pl/Rekrutacja/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-online w którym przedstawimy Nasz Wydział.

Drzwi Otwarte online - spotkanie ze studentami

Chcesz zbudować bolid, ale nie masz znajomości w F1? Marzysz o tym, żeby wysłać satelitę w kosmos, ale za wcześnie na karierę w NASA?  A może masz pomysł na inny projekt, ale do tej pory nikt nie dał Ci szansy, żeby go zrealizować?

Funkcjonowanie Wydziału Mechatroniki PW w czasie pandemii koronawirusa

najistotniejsze dokumenty wydane przez władze Uczelni oraz Wydziału dotyczące działania w czasie pandemii koronawirusa.

Międzynarodowy Dzień Światła 2020

Serdecznie zapraszamy na wspólne obchody Międzynarodowego Dnia Światła 2020!

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej oferuje unikatowy w skali kraju program studiów łączący szereg różnych dyscyplin; jako jedyny kształci w dziedzinie konstrukcji urządzeń precyzyjnych i jako jeden z nielicznych w dziedzinie inżynierii optycznej i fotonicznej.

Zmarła prof. dr hab. Natalia Golnik

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 17 marca 2020 r. zmarła Nasza Pani Dziekan.

List prof. J.M. Kościelnego do społeczności Wydziału Mechatroniki

Pracownicy i Studenci Wydziału Mechatroniki PW

przez ostatnie kilka miesięcy zastępowałem Panią Dziekan, prof. dr hab. Natalię Golnik w czasie jej choroby. Po śmierci Pani Dziekan należało podjąć decyzje umożliwiające sprawne funkcjonowanie Wydziału.

NCBR przeznacza 200 mln zł na walkę z koronawirusem

200 mln zł trafi do polskich przedsiębiorców i naukowców, którzy pracują nad diagnostyką, leczeniem i przeciwdziałaniem chorobom wirusowym. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”. Agencja wykonawcza Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego sięga po sprawdzoną formułę finansowania innowacji z Funduszy Europejskich, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2.

Przedmioty prowadzone zdalnie na Wydziale Mechatroniki

Zgodnie par. 2 ust.2 zarządzenia nr 16/2020 Rektora Politechnika Warszawskiej z dn. 11.03.2020, od dnia 23.03.2020 r. Wydział Mechatroniki przystępuje do zdalnej realizacji wykładów i zajęć wymienionych w poniższych załącznikach:

Zmarła prof. dr hab. Natalia Golnik

UWAGA !!!

Zawieszone zajęcia dydaktyczne od 12.03.2020 do 25.03.2020

Rekrutacja na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akad. 2020/21

Uprzejmie informujemy, że do 31.03.2020 r. w systemie USOS będzie trwać rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+.

MIERZYSZ WYSOKO I CHCESZ ZOBACZYĆ, JAK PRACUJĄ NAJLEPSI?

Zapraszamy na job shadowing do Zakładu Produkcyjnego Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. w Radzyminie k/Warszawy.

30-ta rocznica śmierci śp. Prof. Henryka Treberta

W dniu 12.03.2020 r. mija 30-ta rocznica śmierci twórcy Wydziału Mechaniki Precyzyjnej obecnie  Mechatroniki

Zapraszamy do udziału #PowiedzPW: Inkubator Innowacyjności PW!

Pomimo trudnej sytuacji CZIiTT PW wciąż pracuje nad tym, by swoje działania uczynić bardziej efektywnymi. Zależy nam na opiniach studentów i doktorantów PW dotyczących INICJATYW BIZNESOWYCH czy STARTUPÓW na naszej uczelni, by móc uwzględnić je w naszych przyszłych działaniach.